Wynajem ładowarki teleskopowej z operatorem

FIRMA

Usługi Budowlano-Sprzętowe Manitka Maciej Dębski

USŁUGA

Wynajem z operatorem

CZAS WSPÓŁPRACY

Do ustalenia

  [Wynajem ładowarki teleskopowej z operatorem]

  Wynajem ładowarki teleskopowej z operatorem

  Wynajem ładowarki teleskopowej z operatorem – Merlo Roto 40.18 EVS.

  Firma Usługi Budowlano-Sprzętowe Manitka Maciej Dębski oferuje wynajem ładowarek teleskopowych z doświadczonymi operatorami. Nasz zespół składa się z pracowników posiadających uprawnienia UDT kategorii 1, co pozwala im na obsługę ładowarek teleskopowych ze zmiennym osprzętem, takim jak widły, łyżka, kosz, żuraw, wiertnica, zamiatarka i wiele innych. Nasze ładowarki teleskopowe to wysokiej jakości maszyny Merlo Roto 40.18 EVS, wyposażone w najnowocześniejszą technologię, zapewniającą bezpieczeństwo i wydajność pracy.

  Dysponujemy różnymi wariantami osprzętu, aby spełnić indywidualne potrzeby każdego klienta. Nasze ładowarki teleskopowe są idealne do pracy na budowach, w magazynach, portach i innych miejscach, gdzie potrzebne jest podnoszenie i przemieszczanie ciężkich ładunków. Wypożyczając nasze ładowarki teleskopowe z doświadczonymi operatorami, możesz mieć pewność, że praca zostanie wykonana szybko i sprawnie, a Twoje bezpieczeństwo i bezpieczeństwo Twojego sprzętu będą w pełni chronione.

  Specyfikacje sprzętu:

  Nominalne obciążenie graniczne przy LSP4 t
  Ogumienie standardowe18-22.5
  Środek ciężkości500 mm
  Rodzaj przekładniHy
  Wysokość podnoszenia17.8 m
  Ciężar14.3 t
  Producent silnikaDeutz
  Typ silnika6 Zyl. Turbo
  Moc silnika95 kW

  Oferujemy również możliwość wynajęcia bez operatora.

  Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o naszych usługach wynajmu ładowarek teleskopowych z doświadczonymi operatorami. Nasza oferta jest skierowana do klientów z Trójmiasta i okolic, a nasze atrakcyjne ceny z pewnością zadowolą każdego, kto poszukuje profesjonalnego wynajmu ładowarek teleskopowych z operatorami.

  Zapraszamy do kontaktu.